Doğru süreçler doğru planlama ile başlar.

Üretim yapan ve ya hizmet sunan her işletmenin amacı müşteri memnuniyetidir.  Müşteriler ise aldığı hizmetin standartlarına uygun olması ile mutlu edilir. Her defasında farklı ürün ve ya hizmet alan bir müşteriyi memnun edemezsiniz. Müşteri tutarlılık ister ve tutarlılık standartlaşma ile sağlanır.

Müşterilerinizin taleplerine uygun bir üretim – planlama ve kalite süreçlerinin oluşturulabilmesi için AconPlus olarak yanınızdayız.

Tüm iş hayatı boyunca Türkiye’nin önde gelen firmalarında bu süreçlerin geliştirilmesi için çalışmış olan yüksek saha tecrübeli mühendis ekibimiz ile müşteriye dokunan bütün süreçlerinizi analiz edecek, sektördeki en yeni uygulamaları işletmenize kazandırmak için çalışacağız.  Sürekli kendini geliştirme odağı üzerine hazırlanacak sistemler ile işletmenizin üretim / hizmet yarışında en düşük maliyetlerle en kaliteliyi müşterinize ulaştırmanızı sağlayacağız.

OPERASYONEL DANIŞMANLIK SÜRECİMİZ

AconPlus, operasyonel süreçlerin sürdürülebilirliği açısından uyguladığı modeli tüm boyuttaki işletmelere göre  şekillendirerek, süreçlerin verimlilğini en üst seviyeye getirmeyi amaçlar.  Tekstilden, makineye, üretimden hizmete bir çok sektörde 10 yılı aşkın tecrübeye sahip uzmanalarımız ile çalışmaları dünyaca kabul görmüş akademisyenlerden kurulu danışma kurulu üyelerimiz ile Operasyonel süreçleri hem teorik hem de pratik açıdan en üst seviyeye taşıyabilecek bir çalışma geliştirilmiştir.

Firmada kullanılan ERP yazılımları ve üretim yönetiminin başından sonuna incelenmesi. Müşteri siparişinden, müşteriye sevkiyata kadar olan tüm operasyonel süreçlerin (satın alma , planlama, üretim, kalite, sevkiyat) gözden geçirilmesini kapsar. Bu noktalarda görülen aksaklıklar raporlanır.

Şirket hedefleri ve rakiplerin sektördeki durumları göz önüne alınarak, firma için bir operasyonel strateji oluşturulur. Bu strateji kapsamında yapılacak çalışmalar belirlenir. Tüm ilgili birimler için belirlenen kurallar ve yöntemlerin işlerliği, AconPlus tarafından takip edilerek raporlanır. Gerektiği zaman gerekli yerlerde yönlendirmeler yapılarak sistemin kendi kendine işler hale gelmesi için gereken kilit noktalar belirlenir.

Analiz ve Strateji sonrasında ortaya çıkan aksiyon planlarının uygulanması, AconPlus tarafından takip edilip, yapılan çalışmalara uyum raporlanır. Süreçte ortaya çıkabilecek geliştirme fırsatları ise değerlendirilerek, stratejik olarak revize gerçekleştirilir.

Tüm bu çalışmaların sonucunda, istenen değerlere ulaşılması ile beraber, geçen zamanla beraber ortaya çıkan tüm fırsatlar değerlendirilerek, mükemmelliğe ulaşana kadar tüm süreçler tekrar revize edilir.

Hemen Ara!

Hemen Başlayalım

Size destek olabilmemiz için bizimle iletişime geçin...
Hemen Ara!