Kurum kültürü; örgütün kişiliği ve kimliğini tanımlar, uzun vadeli başarı amaçlayan şirketlerin büyümesine büyük ölçüde etki eder.

AconPlus kurumsal kültürün oluşturulup değerlendirilmesi, kurum hedef ve stratejilerine göre belirlenmesi ve uygulanması alanlarında da hizmet vermektedir. Kurum Kültürünün istenilen seviyeye gelmesi için yol haritası ve aksiyon planı hazırlanmaktadır.

Kurum kültürümüze değinecek olursak; güçlü, proaktif ve kendi alanında güncel bilgilere sahip kadromuz ve geliştirmiş olduğumuz özel yazılımlarla tüm müşterilerimize daha iyi hizmet sunmaları için destek olunduğu bir kültür oluşturmayı hedefliyoruz. Kurumsal kültürün büyümeyi hedefleyen işletmelerde profesyonelce yönetilmesi gerekmektedir ve kurumsal kültür; zaman içerisinde çalışanların davranışlarını ve şirketin performansını doğrudan etkilemektedir. Bu bağlamda Kurumsal Kültür; bir grup içerisindeki ortak değer ve inançları belirlemekte ve grup içerisinde davranış biçimlerini şekillendirmektedir. Bizler de takım ruhumuz, yüksek iç motivasyonumuz, işimize duyduğumuz saygı ve koordinasyonumuzla 81 ilde örnek alınacak bir çalışan kültürü geliştirmeyi amaçlamaktayız.