İşletmenizin sektör hedeflerine uygun dijital ve teknolojik dönüşümü için kapsamlı bir BİT stratejisi oluşturmak üzere AconPlus’ta ki en iyi beyinlerin uzmanlığını ve derin teknik arka planını kullanın. Stratejik BİT danışmanlığımız, işlemleri otomatikleştirmenize ve dijitalleştirmenize, yazılım portföyünü optimize etmenize ve en son teknolojileri uygulamanıza yardımcı olacaktır. Alanında en az 10 yıllık deneyime sahip uzmanlarımız tarafından başlatılan dijital dönüşüm yolculuğunuz, dikkatlice hazırlanmış stratejik BİT planlaması ile başlayacak ve etkili bir uygulama ile geçmişte karşılaştığınız, şuan yaşadığınız ve gelecek için ön göremediğiniz problemleri aşmanıza yardımcı olacak, teknolojiyi ve teknolojinin sunduğu imkanları en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

BİT Danışmanlık Sürecimiz

AconPlus, kurumsal sürdürebilirlik modeli ile birlikte BİT stratejilerini geliştirmek ve modernize etmek için farklı ölçek ve yapıdaki organizasyonlara yardımcı olmaktadır. Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında en az 10 yıl deneyime sahip dikey uzmanlarımız, global ölçekte firmalarda yöneticilik yapmış ve ülkemizin yetiştirdiği mesleğinde duayen akademisyenlerden oluşan danışma kurulu üyelerimiz ile BİT danışmanlığına etkin bir yaklaşım getirmiştir. Bu hiyerarşik düzen işletmenize en kısa sürede en fazla faydayı sağlamamıza imkan tanır.

Firmanızda kullanılan mevcut yazılım ve donanım çözümleriniz ve çalışanlarınızın bunları kullanma yolları uzmanlarımız tarafından incelenerek iş akışlarındaki ve otomasyonlardaki sorunlar belirlenir.

Uzmanlarımız, işletmenizdeki mevcut teknolojilerden en iyi fayda ile yararlanmasına ve yazılım, donanım, otomasyon altyapınızdaki karmaşanın giderilmesine yardımcı olacak bir yol haritası ve strateji tasarlar. Ardından, yazılım, donanım, otomasyon ve çalışan KPI’lerini belirlerler.

Danışmanlık süreçlerindeki etkinlik, müşteri ile Acon Plus arasındaki işbirliğine dayanır. Uzmanlarımız olumsuz noktalarını keşfetmek için performansı izleyerek iş akışlarınızı yakından analiz eder ve engelleyici unsurları ortadan kaldırır.

Başlangıçta belirlenen hedefleri tamamladıktan sonra, uzmanlarımız ve danışma kurulu üyelerimiz gelecekteki gelişmeler için adımlar atmanın yanı sıra bu uygulamaların uygulanmasında da yardımcı olurlar.

Hemen Ara!

Hemen Başlayalım

Hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurun...
Hemen Ara!